aluminiowe
stalowe
bieżnikowane
ciężarowe
dostawcze
motocyklowe
osobowe
przemysłowe
terenowe
wstecz

Regulamin sklepu

1) Wydłużenie terminu pozwalającego na odstąpienie od umowy zawartej na odległość z 10 do 14 dni(czyli mają Państwo więcej czasu na zwrot zakupionego przez Internet towaru) www.ekogum.eu obowiązuje tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

2) Zwrot kosztów wysyłki w momencie rezygnacji z zakupionego towaru (czyli koszt przesyłki będzie Państwu zwracamy razem ze środkami za zakupiony towar).

3) Każdy produkt sprzedawany przez sklep www.ekogum.eu jest produktem pełnowartościowym dystrybuowanym przez producentów i posiadającym pełną gwarancję.

4) Wszystkie zakupy dokonane w naszym sklepie za kwotę powyżej 700 zł dostarczymy na nasz koszt.

- Właścicielem sklepu jest firma:

 "EKO-GUM" s.c. M.K. Krawczyk

 05-510 Chylice

 ul. Piaskowa 1

 NIP 123-08-64-325

-Nabywcami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, osoby prawne i jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

-Wszystkie produkty sprzedawane przez nasz sklep są produktami PEŁNOWARTOŚCIOWYMI dystrybuowanymi bezpośrednio przez producentów i posiadającymi pełną gwarancję przez producentów.

-Zgodnie z Polską Normą PN-C-94300-7:1997 "Ogumienie. Pakowanie, przechowywanie, transport", za opony pełnowartościowe uważa się opony nie starsze niż 36 miesięcy od daty produkcji. Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów a w trosce o ich komfort i bezpieczeństwo, zdecydowalismy się skrócić ten okres do 20 miesięcy. Sprzedajemy opony nie starsze niż 20 miesięcy od daty produkcji*.

* Informacja może nie dotyczyć produktów oznaczonych jako WYPRZEDAŻ pod warunkiem wyrażnego ich opisania.

-W przypadku zakupu towarów za kwotę mniejszą niż 700 zł, koszt wysyłki ponosi kupujący.

-Każde zakupy powyżej 700 zł wysyłamy na nasz koszt.

-Obowiązująca cena za jedną sztukę produktu znajduje się w kolumnie "NASZA CENA", ostateczna kwota do zapłaty brutto za jedną sztukę wybranego produktu.

*Wysyłkę realizujemy w ciągu 3-5 dni.

*Każde zamówienie jest potwierdzane telefonicznie lub e-mailem w ciągu 24 h.

*Dla firm wystawiamy faktury VAT. W tym celu należy podać pelne dane umozliwiające wystawienie faktury.

-Wszelkie szczegóły zamowienia oraz wątpliwości dotyczące produktów można ustalić z naszym doradcą:

*telefonicznie: (022)75 00 033

*email: biuro@ekogum.eu  , sklep@ekogum.eu

-Po złożeniu przez Państwa zamówienia w sklepie w ciągu 24 godzin nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu weryfikacji złożonego zamówienia oraz poinformowania o dostępności produktu i możliwym terminie realizacji zamówienia.Okres ten może się wydłużyć do 48 godzin w przypadku wystąpienia dni wolnych od pracy.

-Termin realizacji zamówienia w większości sytuacji wynosi od 3 do 5 dni od momentu jego złożenia w naszym sklepie do momentu dostarczenia przesyłki pod wskazany przez Państwa adres.

-Cennik  umieszczony w sklepie internetowym nie jest oferta handlową w rozumieniu prawa, a jedynie odzwierciedleniem oferty producentów, dlatego też nie gwarantujemy Państu pełnej dostępności produktów zawartych w ceniku.

*Zamawiający ma prawo odeslać przesyłkę w wyniku  stwierdzenia wady mechanicznej powstałej w transporcie, jak również w przypadku podjęcia decyzji o rezygnacji z zamówienia zachowując nie przekraczalny termin zwrotu towaru. Zwrot zostanie przyjęty przez dostawcę tylko w przypadku towaru nie używanego (nie noszącego jakichkolwiek znamion używania) oraz oryginalnie opakowanego.

*W w/w przypadkach gwarantujemy zwrot należności drogą przelewu bankowego na  wskazane przez zamawiającego konto lub przekazem pocztowym na wskazany na zamówieniu adres.

            WARUNKI PŁATNOŚCI

* za pobraniem: Płatność u kuriera w momencie dostawy.

* przelewem: Płacisz po złożeniu zamówienia. Numer konta prześlemy w mailu, potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przesyłka zostanie  wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.

*płatne gotówką lub kartą: Przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy

              "EKO-GUM" s.c. M.K. Krawczyk

              05-510 Chylice,ul.Piaskowa 1

              woj.mazowieckie

 

 

§13 Ochrona danych osobowych i prywatności 1. Podanie danych osobowych jest konieczne dla umożliwienia realizacji Zamówienia. 2. Dane osobowe przetwarzane są jedynie w celu realizacji i obsługi Zamówienia. 3. Kupujący, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz usunięcia. Sprzedawca zapewnia każdemu Kupującemu prawo kontroli przetwarzania danych zgodnie z art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych. 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich udostępnienia uniemożliwia zrealizowanie Zamówienia Kupującego.

opony zimowe, opony nowe, sprzedaż opon Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe, 
pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, białystok, warszawa, hosting, Strony www, internetowe
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas cher